CZYSZCZENIE SUCHYM LODEM KÄRCHER

Urządzenia pozwalające czyścić suchym lodem znajdują zastosowanie przede wszystkim w zakładach przemysłowych i produkcyjnych. W tych drugich znajdują się linie produkcyjne, których demontaż oznacza przestój w pracy i tym samym spore koszty. Czyszczenie suchym lodem pozwala usunąć wszelkie, nawet zaschnięte, zabrudzenia z różnych powierzchni, i t...

Urządzenia pozwalające czyścić suchym lodem znajdują zastosowanie przede wszystkim w zakładach przemysłowych i produkcyjnych. W tych drugich znajdują się linie produkcyjne, których demontaż oznacza przestój w pracy i tym samym spore koszty. Czyszczenie suchym lodem pozwala usunąć wszelkie, nawet zaschnięte, zabrudzenia z różnych powierzchni, i to bez konieczności demontażu linii produkcyjnej.

Czyszczenie suchym lodem ma wiele zalet. To metoda, która jest przyjazna środowisku naturalnemu, a to dlatego, że podczas czyszczenia nie korzysta się z detergentów. Co więcej, za pomocą suchego lodu można wyczyścić dowolną powierzchnię, nawet bardzo delikatną. Plusami są także brak smug na czyszczonej powierzchni i brak odpadów, które należałoby posprzątać.

Więcej

CZYSZCZENIE SUCHYM LODEM KÄRCHER 

Jest 6 produktów.
78 357,15 zł
Brak w magazynie
81 560,07 zł
Brak w magazynie
99 010,08 zł
Brak w magazynie
232 558,56 zł
Brak w magazynie
362 077,56 zł
Brak w magazynie
505 411,92 zł
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Top