POMPY ZANURZENIOWE KÄRCHER

Pompy zanurzeniowe Kärcher sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i w sytuacjach awaryjnych. Specjalna konstrukcja sprawia, że urządzenia te są w stanie wypompować zarówno wodę czystą, jak i brudną z różnych pomieszczeń. Na co dzień pompy zanurzeniowe Kärcher mogą być stosowane do usuwania wody z np. basenów lub wypompowywania wody drenażowej. Sp...

Pompy zanurzeniowe Kärcher sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i w sytuacjach awaryjnych. Specjalna konstrukcja sprawia, że urządzenia te są w stanie wypompować zarówno wodę czystą, jak i brudną z różnych pomieszczeń. Na co dzień pompy zanurzeniowe Kärcher mogą być stosowane do usuwania wody z np. basenów lub wypompowywania wody drenażowej. Sprawdzą się również wówczas, gdy doszło do awarii urządzenia, np. pralki – z łatwością wypompują wodę z pomieszczenia.

Proponujemy szeroki wybór pomp zanurzeniowych Kärcher. Poszczególne modele różnią się parametrami technicznymi i dołączonym wyposażeniem. Posiadamy pompy o różnej mocy maksymalnej (np. 250 i 550 W) i wydajności (np. 5500 i 14000 l/h). Urządzenia są wyposażone w wygodny uchwyt do przenoszenia, a także czujnik poziomu wody, który zabezpiecza je przed pracą na sucho.

Więcej

POMPY ZANURZENIOWE KÄRCHER 

Jest 7 produktów.
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Top