ODKURZACZE Z FILTREM WODNYM KÄRCHER

Standardowe odkurzacze są wyposażone w worek filtracyjny na zanieczyszczenia. Odkurzacze z filtrem wodnym Kärcher nie posiadają worka, ale specjalny zbiornik na zanieczyszczenia. Dzięki temu są one polecane alergikom i właścicielom zwierząt domowych. Specjalny system filtracji gwarantuje, że powietrze jest czystsze niż podczas sprzątania zwykłym...

Standardowe odkurzacze są wyposażone w worek filtracyjny na zanieczyszczenia. Odkurzacze z filtrem wodnym Kärcher nie posiadają worka, ale specjalny zbiornik na zanieczyszczenia. Dzięki temu są one polecane alergikom i właścicielom zwierząt domowych. Specjalny system filtracji gwarantuje, że powietrze jest czystsze niż podczas sprzątania zwykłym odkurzaczem. Poszczególne urządzenia świetnie radzą sobie z odkurzaniem różnych nawierzchni, w tym także dywanów.

Odkurzacze z filtrem wodnym Kärcher skutecznie usuwają różne zabrudzenia, np. pyłki i zarodniki grzybów. W sklepie mamy szeroki wybór takich urządzeń. Poszczególne modele różnią się parametrami technicznymi i dodatkowym wyposażeniem.

Więcej

ODKURZACZE Z FILTREM WODNYM KÄRCHER 

Jest 2 produktów.
2 323,00 zł
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Top