POCHŁANIACZ PYŁU KÄRCHER

Pochłaniacz pyłu Kärcher to rozwiązanie dedykowane zarówno profesjonalistom, jak i klientom indywidualnym. Urządzenie sprawdzi się podczas wiercenia – wyłapie pył, który powstaje podczas takiej czynności. Pochłaniacze pyłu Kärcher zostały tak zaprojektowane, że samodzielnie przysysają się do każdej powierzchni, np. ścian, w których wierci się dz...

Pochłaniacz pyłu Kärcher to rozwiązanie dedykowane zarówno profesjonalistom, jak i klientom indywidualnym. Urządzenie sprawdzi się podczas wiercenia – wyłapie pył, który powstaje podczas takiej czynności. Pochłaniacze pyłu Kärcher zostały tak zaprojektowane, że samodzielnie przysysają się do każdej powierzchni, np. ścian, w których wierci się dziury.

Korzystanie z pochłaniacza pyłu Kärcher jest bardzo intuicyjne. Co ważne, urządzenie może być zasilane zarówno bateriami, jak i akumulatorami. Pojemny zbiornik, który można oczyścić w kilka chwil, gwarantuje, że urządzenie jest gotowe do pracy w każdym momencie. Oferowany pochłaniacz pyłu Kärcher to idealne rozwiązanie, aby w czasie remontu zaoszczędzić sobie sporo pracy.

Więcej

POCHŁANIACZ PYŁU KÄRCHER 

Jest 1 produkt.
75,00 zł
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Top