URZĄDZENIA WYSOKOCIŚNIENIOWE Z PODGRZEWANIEM WODY KÄRCHER

Urządzenia wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody Kärcher sprawdzają się w różnych sytuacjach. Idealnie nadają się do czyszczenia urządzeń używanych w gospodarstwach rolnych, poradzą sobie także w branży budowlanej. Za ich pomocą możliwe jest także usunięcie zabrudzeń z pojazdów, np. ciężarówek. Ponieważ urządzenia podgrzewają wodę, pracują bard...

Urządzenia wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody Kärcher sprawdzają się w różnych sytuacjach. Idealnie nadają się do czyszczenia urządzeń używanych w gospodarstwach rolnych, poradzą sobie także w branży budowlanej. Za ich pomocą możliwe jest także usunięcie zabrudzeń z pojazdów, np. ciężarówek. Ponieważ urządzenia podgrzewają wodę, pracują bardzo wydajnie – radzą sobie z wszystkimi zanieczyszczeniami.

Firma Kärcher proponuje urządzenia wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody w różnych klasach, np.: specjalistycznej (takie urządzenia są wykorzystywane w szpitalach), upright (wyróżniają się pionową konstrukcją i mobilnością) i HDS Trailer (mogą zostać zamontowane np. na przyczepie). W stałej sprzedaży posiadamy także urządzenia wysokociśnieniowe z silnikiem spalinowym.

Więcej

URZĄDZENIA WYSOKOCIŚNIENIOWE Z PODGRZEWANIEM WODY KÄRCHER 

Jest 29 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 29 elementów

Top