URZĄDZENIA ULTRAWYSOKOCIŚNIENIOWE KÄRCHER

Usunięcie nawet zaschniętych zabrudzeń bez korzystania ze środków chemicznych jest możliwe – wystarczy tylko sięgnąć po odpowiednie urządzenia, w tym przypadku urządzenia ultrawysokociśnieniowe Kärcher. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie – mogą być wykorzystywane w zakładach produkcyjnych, przemyśle i warsztatach samochodowych. Wszystko dzięk...

Usunięcie nawet zaschniętych zabrudzeń bez korzystania ze środków chemicznych jest możliwe – wystarczy tylko sięgnąć po odpowiednie urządzenia, w tym przypadku urządzenia ultrawysokociśnieniowe Kärcher. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie – mogą być wykorzystywane w zakładach produkcyjnych, przemyśle i warsztatach samochodowych. Wszystko dzięki specjalnej budowie i wykorzystaniu ciśnienia od 600 do nawet 2500 barów.

Urządzenia ultrawysokociśnieniowe Kärcher zostały tak zaprojektowane, że sprzątanie może odbywać się przy użyciu zarówno zimnej, jak i podgrzanej wody. W każdym przypadku korzystanie z detergentów nie jest konieczne. Ponieważ urządzenia są przeznaczone do pracy nawet w trudnych warunkach, zostały wykonane z trwałych materiałów.

Więcej

URZĄDZENIA ULTRAWYSOKOCIŚNIENIOWE KÄRCHER 

Jest 3 produktów.
32 179,88 zł
Brak w magazynie
33 847,63 zł
Brak w magazynie
41 414,10 zł
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Top