ODKURZACZE UNIWERSALNE KÄRCHER

W dziale odkurzacze uniwersalne Kärcher znajdują się urządzenia mające szerokie zastosowanie – mogą być wykorzystywane do sprzątania różnych powierzchni. Klientom korzystającym na co dzień z elektronarzędzi proponujemy odkurzacze klasy Tract, które są przystosowane do usuwania drobnego pyłu. Osobom zainteresowanym zakupem odkurzacza przeznaczone...

W dziale odkurzacze uniwersalne Kärcher znajdują się urządzenia mające szerokie zastosowanie – mogą być wykorzystywane do sprzątania różnych powierzchni. Klientom korzystającym na co dzień z elektronarzędzi proponujemy odkurzacze klasy Tract, które są przystosowane do usuwania drobnego pyłu. Osobom zainteresowanym zakupem odkurzacza przeznaczonego do pracy zarówno na sucho, jak i mokro, proponujemy urządzenia z klasy Ap.

Odkurzacze uniwersalne Kärcher z klasy Standard sprawdzają się w zakładach przemysłowych. Radzą one sobie z większymi zanieczyszczeniami, a także wodą. Nasza oferta obejmuje także odkurzacze do pyłów niebezpiecznych Kärcher i odkurzacze specjalistyczne Kärcher. Pierwsze spełniają normy międzynarodowe, a drugie są przeznaczone do prac porządkowych np. w piekarniach.

Więcej

ODKURZACZE UNIWERSALNE KÄRCHER 

Jest 51 produktów.

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 51 elementów

Top