URZĄDZENIA EKSTRAKCYJNE PUZZI

Czyszczenie wykładzin dywanowych czy tapicerek tekstylnych wymaga zastosowania innowacyjnych rozwiązań. W przestrzeniach biurowych, hotelach i obiektach użyteczności publicznej świetnie sprawdzą się urządzenia ekstrakcyjne Puzzi Kärcher. Zostały one tak zaprojektowane i wykonane, że z powodzeniem radzą sobie z oczyszczeniem runa dywanu czy wykła...

Czyszczenie wykładzin dywanowych czy tapicerek tekstylnych wymaga zastosowania innowacyjnych rozwiązań. W przestrzeniach biurowych, hotelach i obiektach użyteczności publicznej świetnie sprawdzą się urządzenia ekstrakcyjne Puzzi Kärcher. Zostały one tak zaprojektowane i wykonane, że z powodzeniem radzą sobie z oczyszczeniem runa dywanu czy wykładziny zarówno z brudu, jak i nieprzyjemnego zapachu.

Urządzenia ekstrakcyjne Puzzi Kärcher sprawdzają się podczas pracy na powierzchniach o różnej wielkości – zarówno średnich, jak i bardzo dużych. Dzięki kompaktowej budowie i niewielkim wymiarom, ich transport nie jest większym kłopotem. Zakres zastosowania poszczególnych urządzeń można poszerzyć, wykorzystując w tym celu liczne akcesoria oferowane przez firmę Kärcher.

Więcej

URZĄDZENIA EKSTRAKCYJNE PUZZI 

Jest 7 produktów.
2 081,00 zł
Brak w magazynie
2 774,00 zł
Brak w magazynie
4 509,00 zł
Brak w magazynie
8 787,00 zł
Brak w magazynie
13 874,00 zł
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Top