ZAMIATARKI PRZEMYSŁOWE KÄRCHER

W zakładach przemysłowych idealnie sprawdzają się zamiatarki przemysłowe Kärcher. To urządzenia solidne, bo wykonane z wysokiej jakości materiałów. Radzą one sobie z usuwaniem zarówno drobnego pyłu, jak i grubego gruzu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań i szuflowej metodzie zamiatania, oczyszczanie każdej powierzchni odbywa się bezpyłow...

W zakładach przemysłowych idealnie sprawdzają się zamiatarki przemysłowe Kärcher. To urządzenia solidne, bo wykonane z wysokiej jakości materiałów. Radzą one sobie z usuwaniem zarówno drobnego pyłu, jak i grubego gruzu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań i szuflowej metodzie zamiatania, oczyszczanie każdej powierzchni odbywa się bezpyłowo.

Zamiatarki przemysłowe Kärcher zostały wyposażone w fotel dla operatora, dzięki czemu sprzątanie jest bardzo wygodne. W zależności od oczekiwań Klientów, proponujemy urządzenia z silnikiem gazowym lub napędem elektrycznym. Do poszczególnych modeli zamiatarek firma Kärcher proponuje liczne akcesoria, dzięki którym można zwiększyć zakres działania urządzenia.  

Więcej

ZAMIATARKI PRZEMYSŁOWE KÄRCHER 

Jest 9 produktów.
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Top