AKCESORIA KÄRCHER

Firma Kärcher projektuje i produkuje urządzenia przeznaczone zarówno dla profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. Aby zwiększyć zakres zastosowań poszczególnych produktów, w jej ofercie znajdują się także liczne akcesoria. Nie mogło ich zabraknąć również w naszym sklepie. W stałej sprzedaży posiadamy: zestawy do czyszczenia rur Kärcher, ...

Firma Kärcher projektuje i produkuje urządzenia przeznaczone zarówno dla profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. Aby zwiększyć zakres zastosowań poszczególnych produktów, w jej ofercie znajdują się także liczne akcesoria. Nie mogło ich zabraknąć również w naszym sklepie. W stałej sprzedaży posiadamy: zestawy do czyszczenia rur Kärcher, dysze zamienne i szczotki uniwersalne Kärcher. Aby przechowywanie akcesoriów było niezwykle łatwe, proponujemy uchwyt ścienny na wyposażenie Kärcher.

W dziale „akcesoria” prezentujemy także liczne preparaty czyszczące, np. do samochodów i drewna. Nasza oferta obejmuje również papierowe i fizelinowe torebki filtracyjne Kärcher do odkurzaczy oraz pady z mikrofibry. Sprzedajemy także moduły sterujące do nawadniania. Wszystkie akcesoria są nowe i oferowane w korzystnych cenach.

Więcej

AKCESORIA KÄRCHER 

Jest 1493 produktów.

Podkategorie

AKCESORIA HOME & GARDEN KÄRCHER

Posiadamy liczne akcesoria do urządzeń Kärcher. Ich zastosowanie pozwala poszerzyć zakres zastosowania poszczególnych maszyn. W stałej ofercie posiadamy akcesoria przeznaczone do myjek wysokociśnieniowych i myjek do okien Kärcher. Klientom poszukującym oryginalnych dodatków do piorących lub parowych odkurzaczy Kärcher proponujemy m.in.: filtry membranowe, zestawy ssawek i specjalne worki filtracyjne do odkurzania na mokro i dysze.

Akcesoria Kärcher to bardzo szeroka kategoria. W stałej sprzedaży posiadamy dodatki przeznaczone do innych urządzeń domowego użytku, np. froterek i stanowisk do prasowania. Klienci zakupią u nas także akcesoria do pomp zanurzeniowych i nawadniających. Wszystkie akcesoria są oryginalne, dzięki czemu są kompatybilne z urządzeniami Kärcher.

AKCESORIA PROFESSIONAL KÄRCHER

Firma Kärcher dostarcza na rynek nie tylko niezawodnych urządzeń, lecz także akcesoriów do nich. Klientom, którzy na co dzień korzystają z linii Professional, proponujemy oryginalne, wykonane z materiałów wysokiej jakości akcesoria Kärcher. Ich wykorzystanie oznacza poszerzenie zakresu stosowania urządzeń. To sposób, aby poszczególne urządzenia mogły być wykorzystane w jeszcze szerszym zakresie niż dotychczas.

Posiadamy akcesoria Kärcher przeznaczone do różnych urządzeń, np.: urządzeń wysokociśnieniowych, odkurzaczy, szorowarek automatycznych i urządzeń przeznaczonych do czyszczenia wykładzin tekstylnych. W naszej ofercie znajdują się także dodatki zaprojektowane z myślą o urządzeniach przeznaczonych do utrzymania terenów zielonych.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 1493 elementów

Top