AKCESORIA HOME & GARDEN KÄRCHER

Posiadamy liczne akcesoria do urządzeń Kärcher. Ich zastosowanie pozwala poszerzyć zakres zastosowania poszczególnych maszyn. W stałej ofercie posiadamy akcesoria przeznaczone do myjek wysokociśnieniowych i myjek do okien Kärcher. Klientom poszukującym oryginalnych dodatków do piorących lub parowych odkurzaczy Kärcher proponujemy m.in.: filtry m...

Posiadamy liczne akcesoria do urządzeń Kärcher. Ich zastosowanie pozwala poszerzyć zakres zastosowania poszczególnych maszyn. W stałej ofercie posiadamy akcesoria przeznaczone do myjek wysokociśnieniowych i myjek do okien Kärcher. Klientom poszukującym oryginalnych dodatków do piorących lub parowych odkurzaczy Kärcher proponujemy m.in.: filtry membranowe, zestawy ssawek i specjalne worki filtracyjne do odkurzania na mokro i dysze.

Akcesoria Kärcher to bardzo szeroka kategoria. W stałej sprzedaży posiadamy dodatki przeznaczone do innych urządzeń domowego użytku, np. froterek i stanowisk do prasowania. Klienci zakupią u nas także akcesoria do pomp zanurzeniowych i nawadniających. Wszystkie akcesoria są oryginalne, dzięki czemu są kompatybilne z urządzeniami Kärcher.

Więcej

AKCESORIA HOME & GARDEN KÄRCHER 

Jest 36 produktów.

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów

Top