PRODUKTY 

Brak produktów w tej kategorii.

Podkategorie

HOME & GARDEN KÄRCHER

Utrzymanie porządku zarówno w domu, jak i wokół niego ułatwiają nowoczesne urządzenia Kärcher. Od ponad 80 lat Kärcher dostarcza na rynek rozwiązań, które wyróżniają się niezawodnością, łatwością w obsłudze i kolorystyką. Klientom mającym ogrody polecamy przede wszystkim nowoczesne systemy nawadniania Kärcher i pompy Kärcher. W sprzedaży posiadamy także zamiatarki Kärcher, dzięki którym posprzątanie podwórka będzie szybkie i łatwe.

Prace w domu wcale nie muszą być czasochłonne i męczące. Aby pozbyć się brudu z różnych powierzchni, wystarczy sięgnąć po parownicę Kärcher lub odkurzacz parowy Kärcher. Do posprzątania podłóg przyda się szczotka elektryczna i froterka, a okien myjka Kärcher. Również prasowanie może być łatwiejsze niż dotychczas – Kärcher proponuje stanowiska do prasowania.

PROFESSIONAL KÄRCHER

Firmy zajmujące się utrzymywaniem czystości potrzebują specjalnych urządzeń – skutecznych, wydajnych i solidnych jednocześnie. Firma Kärcher przygotowała szeroki wybór maszyn przeznaczonych dla profesjonalistów, które ułatwiają sprzątanie różnych powierzchni. Nasza oferta obejmuje m.in.: urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher, parownice i odkurzacze parowe Kärcher.

Sprzątanie powierzchni zewnętrznych będzie dużo łatwiejsze przy użyciu zamiatarek Kärcher. Proponujemy także odśnieżarki Kärcher, które ułatwiają odśnieżenie wybranych powierzchni w okresie zimowym. Nasza oferta obejmuje również urządzenia do czyszczenia wykładzin tekstylnych, urządzenia komunalne i maszyny umożliwiające czyszczenie suchym lodem.

AKCESORIA KÄRCHER

Firma Kärcher projektuje i produkuje urządzenia przeznaczone zarówno dla profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. Aby zwiększyć zakres zastosowań poszczególnych produktów, w jej ofercie znajdują się także liczne akcesoria. Nie mogło ich zabraknąć również w naszym sklepie. W stałej sprzedaży posiadamy: zestawy do czyszczenia rur Kärcher, dysze zamienne i szczotki uniwersalne Kärcher. Aby przechowywanie akcesoriów było niezwykle łatwe, proponujemy uchwyt ścienny na wyposażenie Kärcher.

W dziale „akcesoria” prezentujemy także liczne preparaty czyszczące, np. do samochodów i drewna. Nasza oferta obejmuje również papierowe i fizelinowe torebki filtracyjne Kärcher do odkurzaczy oraz pady z mikrofibry. Sprzedajemy także moduły sterujące do nawadniania. Wszystkie akcesoria są nowe i oferowane w korzystnych cenach.

ŚRODKI CHEMICZNE KÄRCHER

Sprzątając, często korzystamy ze środków chemicznych. W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór detergentów firmy Kärcher, które są dopasowane do urządzeń tej firmy. Proponujemy zarówno środki chemiczne Kärcher do urządzeń przeznaczonych dla profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych.

W stałej sprzedaży posiadamy środki chemiczne Kärcher przeznaczone do myjek wysokociśnieniowych, myjek do okien i odkurzaczy piorących. Profesjonaliści zakupią u nas detergenty idealne do czyszczenia ręcznego, myjni samochodowych i odkurzaczy piorących Puzzi. Firma Kärcher przykłada szczególną uwagę do tego, aby oferowane przez nią urządzenia były przyjazne środowisku. Z tego względu większość oferowanych wyrobów ulega biodegradacji.

Top