HOME & GARDEN KÄRCHER

Utrzymanie porządku zarówno w domu, jak i wokół niego ułatwiają nowoczesne urządzenia Kärcher. Od ponad 80 lat Kärcher dostarcza na rynek rozwiązań, które wyróżniają się niezawodnością, łatwością w obsłudze i kolorystyką. Klientom mającym ogrody polecamy przede wszystkim nowoczesne systemy nawadniania Kärcher i pompy Kärcher. W sprzedaży posiada...

Utrzymanie porządku zarówno w domu, jak i wokół niego ułatwiają nowoczesne urządzenia Kärcher. Od ponad 80 lat Kärcher dostarcza na rynek rozwiązań, które wyróżniają się niezawodnością, łatwością w obsłudze i kolorystyką. Klientom mającym ogrody polecamy przede wszystkim nowoczesne systemy nawadniania Kärcher i pompy Kärcher. W sprzedaży posiadamy także zamiatarki Kärcher, dzięki którym posprzątanie podwórka będzie szybkie i łatwe.

Prace w domu wcale nie muszą być czasochłonne i męczące. Aby pozbyć się brudu z różnych powierzchni, wystarczy sięgnąć po parownicę Kärcher lub odkurzacz parowy Kärcher. Do posprzątania podłóg przyda się szczotka elektryczna i froterka, a okien myjka Kärcher. Również prasowanie może być łatwiejsze niż dotychczas – Kärcher proponuje stanowiska do prasowania.

Więcej

HOME & GARDEN KÄRCHER 

Jest 71 produktów.

Podkategorie

URZĄDZENIA WYSOKOCIŚNIENIOWE KÄRCHER

Urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher pozwalają szybko usunąć zabrudzenia z różnych powierzchni. Za ich pomocą można wyczyścić m.in.: meble ogrodowe, schody, ogrodzenie i fasadę domu. Urządzenia poradzą sobie z usunięciem zabrudzeń z różnych pojazdów, np.: samochodów, rowerów, skuterów i motocykli. Osoby mające ogród mogą wykorzystać urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher do czyszczenia maszyn i narzędzi ogrodowych.

Oferowane przez nas urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher składają się z różnej ilości elementów. Przykładowo wyposażenie urządzenia K 7 Compact to m.in.: pistolet wysokociśnieniowy, wąż wysokociśnieniowy, dysza rotacyjna, lanca Vario Power i przyłącze Quick Connect. Wszystkie są jednak niezawodne i zaprojektowane w taki sposób, aby ich przenoszenie nie sprawiało trudności.

POMPY KÄRCHER

Prace w przydomowym ogrodzie polegają m.in. na systematycznym nawadnianiu gruntu. Aby zaoszczędzić pieniądze, warto wykorzystać np. deszczówkę. Pobranie tej ze zbiornika jest możliwe przy wykorzystaniu pompy Kärcher. W sprzedaży posiadamy pompy ciśnieniowe Kärcher i pompy zanurzeniowe Kärcher.

Pompy ciśnieniowe Kärcher to pompy służące do nawadniania. Sprawdzą się one w ogrodzie, przy nawadnianiu gruntu lub napełnianiu basenu. Można je wykorzystać także w domowych warunkach, a dokładniej do zasilania w wodę niektórych urządzeń domowych, np. pralki. Pompy zanurzeniowe Kärcher służą przede wszystkim do wypompowywania brudnej wody z zalanych pomieszczeń (np. piwnic, garaży), oczek wodnych i basenów.

ZAMIATARKI KÄRCHER

Utrzymanie porządku wokół domu polega przede wszystkim na systematycznym zamiataniu podjazdu i tarasu. Od czasu do czasu warto także zamieść betonowe ogrodowe alejki, jeżeli takie zostały wytyczone w ogrodzie. Alternatywą dla zwykłej miotły jest zamiatarka Kärcher. To urządzenie, które pozwala usunąć nie tylko piasek, lecz także inne zanieczyszczenia, np. liście czy drobne papierki. Dodatkowym plusem jest, że zamiatarki Kärcher są tak zaprojektowane, aby nie wzniecały kurzu.

W stałej sprzedaży posiadamy zamiatarki Kärcher, które ułatwią sprzątanie zarówno niewielkich (do 30 m2), jak i dużych (do 60 m2) powierzchni wokół domu. Poszczególnie modele różnią się m.in. szerokością roboczą i pojemnością zbiornika na zanieczyszczenia. Z myślą o komforcie użytkowników zostały wyposażone w regulowany i ergonomiczny uchwyt.

ODKURZACZE KÄRCHER

Odkurzacz jest jednym z podstawowych urządzeń domowych. W naszym sklepie sprzedajemy odkurzacze firmy Kärcher. W sprzedaży mamy odkurzacze ręczne Kärcher i wyposażone w filtr wodny. Te drugie sprawdzą się w domach osób cierpiących na alergię i tych, którzy posiadają zwierzęta domowe. Sprzedajemy także odkurzacze bezworkowe Kärcher. Zamiast standardowego worka filtracyjnego, zostały one wyposażone w specjalny zbiornik. Klientom szukającym sprawdzonych rozwiązań proponujemy odkurzacze uniwersalne Kärcher i odkurzacze piorące Kärcher.

Firma Kärcher przygotowała również odkurzacz dla osób posiadających w domu kominek. Odkurzacze kominkowe Kärcher są przeznaczone do usuwania popiołu. Wszystkie produkty wyróżniają się wydajnością, a także niezawodnością.

SZCZOTKI ELEKTRYCZNE KÄRCHER

Sprzątanie domu znacznie ułatwiają nowoczesne urządzenia. Przykładem są szczotki elektryczne Kärcher. To urządzenia znacznie wygodniejsze niż dobrze znana miotła. Przy pomocy szczotki można szybko oczyścić wybrane powierzchnie z zanieczyszczeń. Aby urządzenia te były praktyczne i umożliwiały posprzątanie powierzchni m.in. pod kaloryferami, zostały wyposażone w teleskopowy uchwyt.

Proponujemy szczotki elektryczne Kärcher w komplecie z wieloma końcówkami, np. Pet. Taka szczotka idealnie nadaje się do zbierania sierści zwierząt domowych. Wymiana końcówek jest niezwykle łatwa, a to z uwagi na wyposażenie urządzenia w innowacyjną technologię. Przechowywanie szczotki elektrycznej Kärcher jest niezwykle proste i nie zajmuje wiele miejsca. Dzięki wyposażeniu urządzenia w uchwyt ścienny, możliwe jest jego zawieszenie na ścianie.

PAROWNICE KÄRCHER

Detergenty przeznaczone do czyszczenia różnych powierzchni nie zawsze są bezpieczne, a dodatkowo zagrażają środowisku naturalnemu. Klientom, którym los środowiska nie jest obojętny, proponujemy parownice Kärcher. Ponieważ wykorzystują one gorącą parę wodną, sprzątanie odbywa się bez środków czyszczących.

Za pomocą parownic Kärcher możliwe jest oczyszczenie z zanieczyszczeń różnych powierzchni, np. podłóg, powierzchni szklanych i wyłożonych kafelkami. W sprzedaży mamy parownice podłogowe Kärcher i zestawy z żelazkiem. Poszczególne modele sprzedajemy z różnym wyposażeniem dodatkowym, np.: dyszami (ręczną, typu power i do detali), zestawem do czyszczenia podłóg, ścierkami podłogowymi i torbą na akcesoria.

STANOWISKA DO PRASOWANIA KÄRCHER

Prasowanie ubrań jest zajęciem czasochłonnym. Firma Kärcher wychodzi naprzeciw klientom, którzy chcą zaoszczędzić czas, a jednocześnie cieszyć się idealnie wyprasowanymi ubraniami. Właśnie w tym celu powstały stanowiska do prasowania Kärcher. Ich zaletami są: funkcja odciągu pary (nawet gruba tkanina po prasowaniu pozostaje sucha), krótszy czas prasowania i funkcja nadmuchu. Dzięki tej ostatniej możliwe jest prasowanie nawet bardzo delikatnych tkanin, np. jedwabiu.

Stanowisko do prasowania Kärcher to idealne rozwiązanie, jeżeli materiały mają zostać dokładnie uprasowane. Niektóre modele stanowisk zostały wyposażone w komplet akcesoriów, dzięki którym możliwe jest też czyszczenie różnych powierzchni. Posiadamy szeroki wybór stanowisk – każdy klient znajdzie u nas to, czego potrzebuje.

MYJKI DO OKIEN KÄRCHER

Czyszczenie okien nie musi zajmować wiele czasu. Firma Kärcher proponuje myjki do okien. To urządzenia zasilane bateriami, które pozwalają na dokładne oczyszczenie powierzchni szklanych. Wszystkie myjki do okien Kärcher zostały tak zaprojektowane, aby możliwe było uzyskanie efektu bez smug czy zacieków. Poza oknami, myjki można wykorzystać do czyszczenia np. luster.

Myjki do okien Kärcher różnią się między sobą wyposażeniem, np. ilością wymiennych ssawek. Wszystkie urządzenia zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowników – posiadają komfortową, wyprofilowaną rączkę. Producent przywiązuje dużą uwagę do wagi produktów – kolejne serie myjek do okien są coraz lżejsze, co również wpływa na poprawę jakości pracy.  

FROTERKA KÄRCHER

Polerowanie różnych powierzchni można sobie ułatwić – wystarczy sięgnąć po froterkę. Nasza propozycja to froterki Kärcher. Poszczególne modele są przeznaczone do polerowania różnych powierzchni, np.: parkietu, PCV i laminatu. Urządzenia wyróżniają się cichą pracą i zastosowaniem rozwiązań podnoszących komfort ich użytkowania – wszystkie są wyposażone w ergonomiczny uchwyt.

Froterki Kärcher zostały zaprojektowane tak, aby poradziły sobie z dotarciem do wszystkich zakamarków. Jest to możliwe dzięki wyposażeniu urządzenia w głowicę o trójkątnym kształcie. Producent postawił też na praktyczność – poszczególne modele posiadają praktyczny schowek, w którym można przechowywać m.in. pady polerskie. Takie również oferujemy w naszym sklepie.   

na stronę
75,00 zł
Brak w magazynie
227,00 zł
Brak w magazynie
253,00 zł
Brak w magazynie
289,00 zł
Brak w magazynie
289,00 zł
Brak w magazynie
309,00 zł
Brak w magazynie
337,00 zł
Brak w magazynie
359,00 zł
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 71 elementów

Top