PROFESSIONAL

Firmy zajmujące się utrzymywaniem czystości potrzebują specjalnych urządzeń – skutecznych, wydajnych i solidnych jednocześnie. Firma Kärcher przygotowała szeroki wybór maszyn przeznaczonych dla profesjonalistów, które ułatwiają sprzątanie różnych powierzchni. Nasza oferta obejmuje m.in.: urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher, parownice i odkurzac...

Firmy zajmujące się utrzymywaniem czystości potrzebują specjalnych urządzeń – skutecznych, wydajnych i solidnych jednocześnie. Firma Kärcher przygotowała szeroki wybór maszyn przeznaczonych dla profesjonalistów, które ułatwiają sprzątanie różnych powierzchni. Nasza oferta obejmuje m.in.: urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher, parownice i odkurzacze parowe Kärcher.

Sprzątanie powierzchni zewnętrznych będzie dużo łatwiejsze przy użyciu zamiatarek Kärcher. Proponujemy także odśnieżarki Kärcher, które ułatwiają odśnieżenie wybranych powierzchni w okresie zimowym. Nasza oferta obejmuje również urządzenia do czyszczenia wykładzin tekstylnych, urządzenia komunalne i maszyny umożliwiające czyszczenie suchym lodem.

Więcej

PROFESSIONAL 

Jest 309 produktów.

Podkategorie

URZĄDZENIA WYSOKOCIŚNIENIOWE

Hale produkcyjne muszą być sprzątane regularnie. Aby skrócić czas sprzątania, a przy okazji zaoszczędzić sporo wody, proponujemy urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher. Z ich pomocą możliwe jest też szybkie oczyszczenie z zabrudzeń m.in. pojazdów i fasad. W sprzedaży posiadamy: urządzenia wysokociśnieniowe bez i z podgrzewaniem wody, urządzenia ultrawysokociśnieniowe i stacjonarne urządzenia wysokociśnieniowe.

Urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher są przeznaczone dla profesjonalistów. Za ich pomocą sprzątanie odbywa się szybciej, a rezultat jest znacznie lepszy niż w przypadku zastosowania standardowych urządzeń czyszczących. Do oferowanych urządzeń wysokociśnieniowych Kärcher posiadamy szeroki wybór środków czyszczących.

ODKURZACZE

Sprzątanie może być niezwykle łatwe – wystarczy tylko sięgnąć po odpowiednie urządzenia. Firma Kärcher przygotowała odkurzacze dedykowane zarówno użytkownikom indywidualnym, jak i profesjonalistom. W przypadku tych drugich szczególną uwagę zwrócono na siłę ssącą, bo jest to jeden z najważniejszych parametrów. Efektem są wydajne odkurzacze Kärcher, które sprawdzą się w każdych warunkach.

Nasza oferta obejmuje: odkurzacze do pracy na sucho Kärcher, odkurzacze przemysłowe Kärcher, odkurzacze uniwersalne Kärcher i systemy odsysania. Te pierwsze zostały zaprojektowane z myślą o sprzątaniu m.in. powierzchni biurowych. Odkurzacze uniwersalne mają szerokie zastosowanie, a odkurzacze przemysłowe Kärcher sprawdzą się podczas pracy nawet w trudnych warunkach.

SZOROWARKI AUTOMATYCZNE

Sprzątanie podłóg w obiektach użyteczności publicznej czy sklepach wielkopowierzchniowych wymaga zastosowania sprawdzonych rozwiązań. Firma Kärcher proponuje szorowarki. To solidne urządzenia, za pomocą których szybko można usunąć zanieczyszczenia z podłóg twardych i elastycznych.

Poza szorowarkami prowadzonymi ręcznie i wyposażonymi w fotel dla operatora, w stałej sprzedaży mamy szorowarki jednotarczowe i polerki Kärcher. Pierwsze mają szerokie zastosowanie, bo poza usuwaniem zanieczyszczeń, są przystosowane do polerowania podłóg. Drugie, czyli polerki Kärcher, to urządzenia zasilane akumulatorami, dzięki czemu pracują niezależnie od dostępu do sieci elektrycznej. Za ich pomocą możliwe jest wypolerowanie podłóg na wysoki połysk.

URZĄDZENIA DO CZYSZCZENIA WYKŁADZIN TEKSTYLNYCH

W biurach i niektórych obiektach użyteczności publicznej podłoga jest pokryta wykładziną dywanową. Oczyszczenie tej przy pomocy szorowarek nie jest możliwe – w tym przypadku sprawdzają się specjalne urządzenia do czyszczenia wykładzin tekstylnych Kärcher.

Klientom poszukującym maszyn przeznaczonych do czyszczenia wykładzin tekstylnych Kärcher proponujemy urządzenia ekstrakcyjne Puzzi. Są one tak skonstruowane, że dokładnie oczyszczają materiał z zanieczyszczeń, a przy okazji usuwają nieprzyjemne zapachy. W sprzedaży posiadamy także automaty do wykładzin, które są wyposażone w szczotki walcowe, dzięki czemu dokładnie czyszczą dywany. Nasza oferta obejmuje także dmuchawy Kärcher, czyli maszyny przeznaczone do osuszania wykładzin.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 309 elementów

Top