PROFESSIONAL KÄRCHER

Firmy zajmujące się utrzymywaniem czystości potrzebują specjalnych urządzeń – skutecznych, wydajnych i solidnych jednocześnie. Firma Kärcher przygotowała szeroki wybór maszyn przeznaczonych dla profesjonalistów, które ułatwiają sprzątanie różnych powierzchni. Nasza oferta obejmuje m.in.: urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher, parownice i odkurzac...

Firmy zajmujące się utrzymywaniem czystości potrzebują specjalnych urządzeń – skutecznych, wydajnych i solidnych jednocześnie. Firma Kärcher przygotowała szeroki wybór maszyn przeznaczonych dla profesjonalistów, które ułatwiają sprzątanie różnych powierzchni. Nasza oferta obejmuje m.in.: urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher, parownice i odkurzacze parowe Kärcher.

Sprzątanie powierzchni zewnętrznych będzie dużo łatwiejsze przy użyciu zamiatarek Kärcher. Proponujemy także odśnieżarki Kärcher, które ułatwiają odśnieżenie wybranych powierzchni w okresie zimowym. Nasza oferta obejmuje również urządzenia do czyszczenia wykładzin tekstylnych, urządzenia komunalne i maszyny umożliwiające czyszczenie suchym lodem.

Więcej

PROFESSIONAL KÄRCHER 

Jest 309 produktów.

Podkategorie

URZĄDZENIA WYSOKOCIŚNIENIOWE KÄRCHER

Myjki wysokociśnieniowe Kärcher to nowoczesne, precyzyjne i wydajne urządzenia zaprojektowane z myślą o czyszczeniu różnych powierzchni, np. hal przemysłowych i produkcyjnych. W stałej sprzedaży posiadamy myjki wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody i myjki wysokociśnieniowe bez podgrzewania wody. Profesjonalistom poszukującym sprawdzonych rozwiązań proponujemy urządzenia ultrawysokociśnieniowe.

Wszystkie oferowane przez nas myjki wysokociśnieniowe Kärcher sprawdzają się wszędzie tam, gdzie konieczne jest szybkie i dokładne posprzątanie powierzchni. Zastosowanie specjalnych, dedykowanych urządzeniom Kärcher środków czyszczących, pozwala skutecznie usunąć zabrudzenia również z pojazdów użytkowych i maszyn przemysłowych.

ODKURZACZE KÄRCHER

Odkurzacze są powszechnie stosowane zarówno przez indywidualnych użytkowników, jak i firmy, np. przemysłowe czy oferujące usługi sprzątania. Za ich pomocą możliwe jest usunięcie zabrudzeń z różnych powierzchni, np. dywanów, wykładzin czy twardej podłogi. Nasza propozycja to wydajne odkurzacze Kärcher. W stałej sprzedaży posiadamy odkurzacze: do pracy na sucho, uniwersalne i przemysłowe.

Każdy odkurzacz Kärcher dostępny w naszym sklepie to wydajne urządzenie, które zostało wyposażone w pojemny zbiornik na zanieczyszczenia. Wszystkie odkurzacze Kärcher wyróżniają się siłą ssącą, a także cichą pracą. Korzystanie z nich jest niezwykle proste, a przy okazji komfortowe – odkurzacze zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowników.  

SZOROWARKI AUTOMATYCZNE KÄRCHER

Szorowarki automatyczne Kärcher do urządzenia przeznaczone do czyszczenia i pielęgnacji podłóg. Sprawdzają się one zarówno w sklepach wielkopowierzchniowych, jak i galeriach handlowych. Często wykorzystuje się je do czyszczenia podłóg twardych w szkołach, obiektach sportowych i halach przemysłowych. Szorowarki automatyczne Kärcher radzą sobie także z czyszczeniem podłóg elastycznych.

W naszym sklepie proponujemy szorowarki przeznaczone do sprzątania i pielęgnacji różnych powierzchni. Poza szorowarkami prowadzonymi ręcznie, posiadamy także szorowarki wyposażone w fotel dla operatora. Szorowarki automatyczne Kärcher to także szorowarki step-on (rydwan) i jednotarczowe. Wszystkie są wykonane z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu są solidne. 

URZĄDZENIA DO CZYSZCZENIA WYKŁADZIN TEKSTYLNYCH KÄRCHER

Wykładziny tekstylne są powszechnie stosowane m.in.: w gabinetach, recepcjach i na hotelowych korytarzach. Czyszczenie takich wykładzin nie musi być kosztowne czy czasochłonne – aby oczyścić materiał z zanieczyszczeń, wystarczy zastosować myjki ciśnieniowe. Gorąca para jest w stanie usunąć nie tylko zabrudzenia, lecz także groźne drobnoustroje. W sklepie proponujemy urządzenia do czyszczenie wykładzin tekstylnych Kärcher.

Klientom zainteresowanym zakupem urządzeń przeznaczonych do czyszczenia wykładzin tekstylnych proponujemy: urządzenia ekstrakcyjne Puzzi Kärcherautomaty do wykładzin Kärcher i dmuchawy Kärcher. Te ostatnie pozwalają szybko wysuszyć wyczyszczoną już powierzchnię. Dmuchawy Kärcher zostały przy tym zaprojektowane z myślą o komforcie użytkowników – pracują bardzo cicho.

ZAMIATARKI KÄRCHER

Zamiatarki Kärcher są produkowane z myślą o klientach indywidualnych i profesjonalistach. Przy pomocy podstawowych modeli dostępnych w naszej ofercie możliwe jest szybkie oczyszczenie podjazdu z liści i drobnych śmieci. Modele zaprojektowane z myślą o profesjonalistach potrafią znacznie więcej, a przy tym mogą być użytkowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Wszystkie zamiatarki Kärcher zostały wyprodukowane z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu są niezwykle solidne i wydajne – zakup takiego urządzenia to inwestycja. Nasza oferta obejmuje zamiatarki ręczne Kärcher, zamiatarki wyposażone w fotel dla operatora i zamiatarki przemysłowe. Posiadamy urządzenia zasilane zarówno akumulatorami, jak i wyposażone w silnik spalinowy.  

MYJNIE SAMOCHODOWE KÄRCHER

Myjnie samochodowe Kärcher są projektowane z myślą o różnych pojazdach – zarówno osobowych, jak i ciężarowych. Firma dostarcza na rynek niezawodnych systemów czyszczących, które są przyjazne środowisku i jednocześnie opłacalne z punktu widzenia kupującego. W sprzedaży posiadamy myjnie automatyczne Kärcher, myjnie przeznaczone do czyszczenia ciężarówek i myjnie samoobsługowe. Klientom proponujemy także odkurzacze samoobsługowe Kärcher, bez których trudno wyobrazić sobie funkcjonalną myjnię samochodową.

Oferowane myjnie Kärcher wyróżniają się niezawodnością i dokładnością w czyszczeniu pojazdów. Poszczególne rozwiązania zostały tak zaprojektowane, aby były wygodne dla użytkownika. Mycie pojazdu odbywa się szybko, dzięki czemu zakup jednej z myjni Kärcher to opłacalna inwestycja.

RECYRKULACJA WODY KÄRCHER

Nowoczesne myjnie samochodowe Kärcher są przyjazne środowisku naturalnemu, a to z uwagi na rozwiązanie w postaci recyrkulacji wody. Dzięki zastosowaniu specjalnych systemów Kärcher woda wykorzystana do umycia samochodu zostaje oczyszczona. To konkretne oszczędności, bo może ona zostać użyta po raz kolejny.

W sprzedaży posiadamy systemy do wody zaolejonej Kärcher i systemy do wody bez olejów Kärcher. Ich zastosowanie jest zalecane wszystkim właścicielom myjni samochodowych, a to dlatego, że skutecznie chronią one środowisko naturalne przed zagrożeniami i jednocześnie pozwalają zredukować zużycie środka czyszczącego. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia są wydajne i ekonomiczne – sprawdzą się w każdej myjni samochodowej.

PAROWNICE I ODKURZACZE PAROWE KÄRCHER

Przy czyszczeniu niektórych pomieszczeń, np. saun czy przestrzeni produkcyjnych, zastosowanie środków czyszczących jest niewskazane. Wówczas świetnie sprawdzają się parownice i odkurzacze parowe Kärcher. To urządzenia zarówno skuteczne, bo z powodzeniem usuwają brud z każdej powierzchni, jak i przyjazne środowisku naturalnemu – ich użycie eliminuje korzystanie z detergentów.

Zarówno odkurzacze parowe, jak i parownice Kärcher to urządzenia, których użytkowanie jest niezwykle proste. Dzięki nim z powodzeniem szybko można usunąć zanieczyszczenia z każdej powierzchni, np. podłogi czy płytek ściennych. W sprzedaży posiadamy także szeroki wybór akcesoriów do poszczególnych urządzeń. Ich zastosowanie pozwala zwiększyć funkcjonalność poszczególnych modeli odkurzaczy parowych i parownic Kärcher.

CZYSZCZENIE SUCHYM LODEM KÄRCHER

Urządzenia pozwalające czyścić suchym lodem znajdują zastosowanie przede wszystkim w zakładach przemysłowych i produkcyjnych. W tych drugich znajdują się linie produkcyjne, których demontaż oznacza przestój w pracy i tym samym spore koszty. Czyszczenie suchym lodem pozwala usunąć wszelkie, nawet zaschnięte, zabrudzenia z różnych powierzchni, i to bez konieczności demontażu linii produkcyjnej.

Czyszczenie suchym lodem ma wiele zalet. To metoda, która jest przyjazna środowisku naturalnemu, a to dlatego, że podczas czyszczenia nie korzysta się z detergentów. Co więcej, za pomocą suchego lodu można wyczyścić dowolną powierzchnię, nawet bardzo delikatną. Plusami są także brak smug na czyszczonej powierzchni i brak odpadów, które należałoby posprzątać.

na stronę
473,00 zł
Brak w magazynie
682,00 zł
Brak w magazynie
717,00 zł
Brak w magazynie
798,00 zł
Brak w magazynie
809,00 zł
Brak w magazynie
820,00 zł
Brak w magazynie
913,00 zł
Brak w magazynie
1 098,00 zł
Brak w magazynie
1 156,00 zł
Brak w magazynie
1 156,00 zł
Brak w magazynie
1 156,00 zł
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 309 elementów

Top