URZĄDZENIA WYSOKOCIŚNIENIOWE KÄRCHER

Urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher pozwalają szybko usunąć zabrudzenia z różnych powierzchni. Za ich pomocą można wyczyścić m.in.: meble ogrodowe, schody, ogrodzenie i fasadę domu. Urządzenia poradzą sobie z usunięciem zabrudzeń z różnych pojazdów, np.: samochodów, rowerów, skuterów i motocykli. Osoby mające ogród mogą wykorzystać urządzenia w...

Urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher pozwalają szybko usunąć zabrudzenia z różnych powierzchni. Za ich pomocą można wyczyścić m.in.: meble ogrodowe, schody, ogrodzenie i fasadę domu. Urządzenia poradzą sobie z usunięciem zabrudzeń z różnych pojazdów, np.: samochodów, rowerów, skuterów i motocykli. Osoby mające ogród mogą wykorzystać urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher do czyszczenia maszyn i narzędzi ogrodowych.

Oferowane przez nas urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher składają się z różnej ilości elementów. Przykładowo wyposażenie urządzenia K 7 Compact to m.in.: pistolet wysokociśnieniowy, wąż wysokociśnieniowy, dysza rotacyjna, lanca Vario Power i przyłącze Quick Connect. Wszystkie są jednak niezawodne i zaprojektowane w taki sposób, aby ich przenoszenie nie sprawiało trudności.

Więcej

URZĄDZENIA WYSOKOCIŚNIENIOWE KÄRCHER 

Jest 12 produktów.
619,00 zł
Brak w magazynie
767,00 zł
Brak w magazynie
1 071,00 zł
Brak w magazynie
1 417,00 zł
Brak w magazynie
1 484,00 zł
Brak w magazynie
1 678,00 zł
Brak w magazynie
2 050,00 zł
Brak w magazynie
2 429,00 zł
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Top