ZAMIATARKI KÄRCHER

Utrzymanie porządku wokół domu polega przede wszystkim na systematycznym zamiataniu podjazdu i tarasu. Od czasu do czasu warto także zamieść betonowe ogrodowe alejki, jeżeli takie zostały wytyczone w ogrodzie. Alternatywą dla zwykłej miotły jest zamiatarka Kärcher. To urządzenie, które pozwala usunąć nie tylko piasek, lecz także inne zanieczyszc...

Utrzymanie porządku wokół domu polega przede wszystkim na systematycznym zamiataniu podjazdu i tarasu. Od czasu do czasu warto także zamieść betonowe ogrodowe alejki, jeżeli takie zostały wytyczone w ogrodzie. Alternatywą dla zwykłej miotły jest zamiatarka Kärcher. To urządzenie, które pozwala usunąć nie tylko piasek, lecz także inne zanieczyszczenia, np. liście czy drobne papierki. Dodatkowym plusem jest, że zamiatarki Kärcher są tak zaprojektowane, aby nie wzniecały kurzu.

W stałej sprzedaży posiadamy zamiatarki Kärcher, które ułatwią sprzątanie zarówno niewielkich (do 30 m2), jak i dużych (do 60 m2) powierzchni wokół domu. Poszczególnie modele różnią się m.in. szerokością roboczą i pojemnością zbiornika na zanieczyszczenia. Z myślą o komforcie użytkowników zostały wyposażone w regulowany i ergonomiczny uchwyt.

Więcej

ZAMIATARKI KÄRCHER 

Jest 3 produktów.
394,00 zł
Brak w magazynie
499,00 zł
Brak w magazynie
1 065,00 zł
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Top