ODKURZACZE KÄRCHER

Odkurzacz jest jednym z podstawowych urządzeń domowych. W naszym sklepie sprzedajemy odkurzacze firmy Kärcher. W sprzedaży mamy odkurzacze ręczne Kärcher i wyposażone w filtr wodny. Te drugie sprawdzą się w domach osób cierpiących na alergię i tych, którzy posiadają zwierzęta domowe. Sprzedajemy także odkurzacze bezworkowe Kärcher. Zamiast stand...

Odkurzacz jest jednym z podstawowych urządzeń domowych. W naszym sklepie sprzedajemy odkurzacze firmy Kärcher. W sprzedaży mamy odkurzacze ręczne Kärcher i wyposażone w filtr wodny. Te drugie sprawdzą się w domach osób cierpiących na alergię i tych, którzy posiadają zwierzęta domowe. Sprzedajemy także odkurzacze bezworkowe Kärcher. Zamiast standardowego worka filtracyjnego, zostały one wyposażone w specjalny zbiornik. Klientom szukającym sprawdzonych rozwiązań proponujemy odkurzacze uniwersalne Kärcher i odkurzacze piorące Kärcher.

Firma Kärcher przygotowała również odkurzacz dla osób posiadających w domu kominek. Odkurzacze kominkowe Kärcher są przeznaczone do usuwania popiołu. Wszystkie produkty wyróżniają się wydajnością, a także niezawodnością.

Więcej

ODKURZACZE KÄRCHER 

Jest 23 produktów.

Podkategorie

ODKURZACZE JEDNOFUNKCYJNE KÄRCHER

Odkurzacze jednofunkcyjne Kärcher to odkurzacze wyposażone w worek filtracyjny. W sprzedaży posiadamy modele VC 6 i VC 6 Premium. To energooszczędne odkurzacze, które są niezwykle wydajne. Dodatkowo posiadają bogate wyposażenie, dzięki czemu mają szerokie zastosowanie. Przykładowo model VC 6 sprzedajemy wraz z wężem ssącym, wygodnym uchwytem, ssawkami do tapicerki i teleskopową szczotką do tapicerki. Z myślą o wygodzie użytkowników, odkurzacz Kärcher został wyposażony w automatyczne zwijanie przewodu i wskaźnik napełnienia worka filtracyjnego.

Odkurzacz workowy Kärcher sprawdzi się w domach osób, które cenią sobie sprawdzone rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą. Klientom chętnie doradzamy w kwestiach technicznych.

ODKURZACZE UNIWERSALNE KÄRCHER

Odkurzacze uniwersalne Kärcher sprawdzą się w każdym domu. Zostały one tak zaprojektowane, że z powodzeniem zbierają zarówno kurz, jak i wilgotny brud. To jednak nie wszystko – można je wykorzystać w awaryjnych sytuacjach, gdy konieczne jest usunięcie wody. W stałej sprzedaży posiadamy odkurzacze uniwersalne Kärcher, które różnią się parametrami technicznymi.

W naszej ofercie posiadamy kilkanaście odkurzaczy Kärcher różniących się m.in.: pojemnością zbiornika, zużyciem energii i wymiarami. Aby sprzątanie przy wykorzystaniu tych urządzeń było komfortowe, producent wyposażył je w ergonomiczne uchwyty. Uwagę warto też zwrócić na kompaktowy design, który gwarantuje, że przechowywanie urządzenia nie będzie wymagać wiele miejsca.

ODKURZACZE Z FILTREM WODNYM KÄRCHER

Standardowe odkurzacze są wyposażone w worek filtracyjny na zanieczyszczenia. Odkurzacze z filtrem wodnym Kärcher nie posiadają worka, ale specjalny zbiornik na zanieczyszczenia. Dzięki temu są one polecane alergikom i właścicielom zwierząt domowych. Specjalny system filtracji gwarantuje, że powietrze jest czystsze niż podczas sprzątania zwykłym odkurzaczem. Poszczególne urządzenia świetnie radzą sobie z odkurzaniem różnych nawierzchni, w tym także dywanów.

Odkurzacze z filtrem wodnym Kärcher skutecznie usuwają różne zabrudzenia, np. pyłki i zarodniki grzybów. W sklepie mamy szeroki wybór takich urządzeń. Poszczególne modele różnią się parametrami technicznymi i dodatkowym wyposażeniem.

ODKURZACZE PIORĄCE KÄRCHER

Firma Kärcher projektuje i produkuje odkurzacze przeznaczone do sprzątania różnych nawierzchni. W sprzedaży mamy m.in. odkurzacze piorące Kärcher. Za ich pomocą możliwe jest szybkie oczyszczenie np. dywanów i tapicerki meblowej. Odkurzacze piorące Kärcher z powodzeniem poradzą sobie również z tapicerką samochodową. Wszystkie dostępne w naszym sklepie urządzenia są wydajne, wyróżniają się także niezawodnością.

Dostępne w naszym sklepie odkurzacze piorące Kärcher sprzedajemy wraz z wyposażeniem, np.: wężem spryskująco-odsysający z uchwytem, z różnymi ssawkami (do tapicerki, szczelinową i uniwersalną) i wyposażeniem niezbędnym do odkurzania na sucho. Aby odkurzanie było wygodne, wszystkie urządzenia zostały wyposażone w komfortowy uchwyt.

ODKURZACZE KOMINKOWE KÄRCHER

Kominek jest nie tylko źródłem ciepła, lecz także wprowadza do salonu domową atmosferę. Osoby, które zdecydowały się na takie rozwiązanie, muszą pamiętać o regularnym czyszczeniu paleniska z popiołu. Można to zrobić szybko, wykorzystując odkurzacz kominkowy Kärcher. Wszystkie odkurzacze firmy Kärcher zostały wyposażone w metalowy zbiornik, dzięki któremu usuwanie popiołu jest bezpieczne.

W sprzedaży mamy odkurzacze kominkowe Kärcher o różnych parametrach technicznych i z różnym wyposażeniem dodatkowym. Wszystkie wyróżniają się jednak wysoką siłą ssącą, dzięki czemu są niezwykle wydajne. Aby dokładnie oczyścić palenisko kominka, odkurzacze kominkowe Kärcher zostały wyposażone w różne końcówki, w tym również zagięte.

POCHŁANIACZ PYŁU KÄRCHER

Pochłaniacz pyłu Kärcher to rozwiązanie dedykowane zarówno profesjonalistom, jak i klientom indywidualnym. Urządzenie sprawdzi się podczas wiercenia – wyłapie pył, który powstaje podczas takiej czynności. Pochłaniacze pyłu Kärcher zostały tak zaprojektowane, że samodzielnie przysysają się do każdej powierzchni, np. ścian, w których wierci się dziury.

Korzystanie z pochłaniacza pyłu Kärcher jest bardzo intuicyjne. Co ważne, urządzenie może być zasilane zarówno bateriami, jak i akumulatorami. Pojemny zbiornik, który można oczyścić w kilka chwil, gwarantuje, że urządzenie jest gotowe do pracy w każdym momencie. Oferowany pochłaniacz pyłu Kärcher to idealne rozwiązanie, aby w czasie remontu zaoszczędzić sobie sporo pracy.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów

Top