SZCZOTKI ELEKTRYCZNE KÄRCHER

Sprzątanie domu znacznie ułatwiają nowoczesne urządzenia. Przykładem są szczotki elektryczne Kärcher. To urządzenia znacznie wygodniejsze niż dobrze znana miotła. Przy pomocy szczotki można szybko oczyścić wybrane powierzchnie z zanieczyszczeń. Aby urządzenia te były praktyczne i umożliwiały posprzątanie powierzchni m.in. pod kaloryferami, zosta...

Sprzątanie domu znacznie ułatwiają nowoczesne urządzenia. Przykładem są szczotki elektryczne Kärcher. To urządzenia znacznie wygodniejsze niż dobrze znana miotła. Przy pomocy szczotki można szybko oczyścić wybrane powierzchnie z zanieczyszczeń. Aby urządzenia te były praktyczne i umożliwiały posprzątanie powierzchni m.in. pod kaloryferami, zostały wyposażone w teleskopowy uchwyt.

Proponujemy szczotki elektryczne Kärcher w komplecie z wieloma końcówkami, np. Pet. Taka szczotka idealnie nadaje się do zbierania sierści zwierząt domowych. Wymiana końcówek jest niezwykle łatwa, a to z uwagi na wyposażenie urządzenia w innowacyjną technologię. Przechowywanie szczotki elektrycznej Kärcher jest niezwykle proste i nie zajmuje wiele miejsca. Dzięki wyposażeniu urządzenia w uchwyt ścienny, możliwe jest jego zawieszenie na ścianie.

Więcej

SZCZOTKI ELEKTRYCZNE KÄRCHER 

Jest 1 produkt.
309,00 zł
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Top