MYJKI DO OKIEN KÄRCHER

Czyszczenie okien nie musi zajmować wiele czasu. Firma Kärcher proponuje myjki do okien. To urządzenia zasilane bateriami, które pozwalają na dokładne oczyszczenie powierzchni szklanych. Wszystkie myjki do okien Kärcher zostały tak zaprojektowane, aby możliwe było uzyskanie efektu bez smug czy zacieków. Poza oknami, myjki można wykorzystać do cz...

Czyszczenie okien nie musi zajmować wiele czasu. Firma Kärcher proponuje myjki do okien. To urządzenia zasilane bateriami, które pozwalają na dokładne oczyszczenie powierzchni szklanych. Wszystkie myjki do okien Kärcher zostały tak zaprojektowane, aby możliwe było uzyskanie efektu bez smug czy zacieków. Poza oknami, myjki można wykorzystać do czyszczenia np. luster.

Myjki do okien Kärcher różnią się między sobą wyposażeniem, np. ilością wymiennych ssawek. Wszystkie urządzenia zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowników – posiadają komfortową, wyprofilowaną rączkę. Producent przywiązuje dużą uwagę do wagi produktów – kolejne serie myjek do okien są coraz lżejsze, co również wpływa na poprawę jakości pracy.  

Więcej

MYJKI DO OKIEN KÄRCHER 

Jest 3 produktów.
289,00 zł
Brak w magazynie
359,00 zł
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Top