FROTERKA KÄRCHER

Polerowanie różnych powierzchni można sobie ułatwić – wystarczy sięgnąć po froterkę. Nasza propozycja to froterki Kärcher. Poszczególne modele są przeznaczone do polerowania różnych powierzchni, np.: parkietu, PCV i laminatu. Urządzenia wyróżniają się cichą pracą i zastosowaniem rozwiązań podnoszących komfort ich użytkowania – wszystkie są wypos...

Polerowanie różnych powierzchni można sobie ułatwić – wystarczy sięgnąć po froterkę. Nasza propozycja to froterki Kärcher. Poszczególne modele są przeznaczone do polerowania różnych powierzchni, np.: parkietu, PCV i laminatu. Urządzenia wyróżniają się cichą pracą i zastosowaniem rozwiązań podnoszących komfort ich użytkowania – wszystkie są wyposażone w ergonomiczny uchwyt.

Froterki Kärcher zostały zaprojektowane tak, aby poradziły sobie z dotarciem do wszystkich zakamarków. Jest to możliwe dzięki wyposażeniu urządzenia w głowicę o trójkątnym kształcie. Producent postawił też na praktyczność – poszczególne modele posiadają praktyczny schowek, w którym można przechowywać m.in. pady polerskie. Takie również oferujemy w naszym sklepie.   

Więcej

FROTERKA KÄRCHER 

Jest 1 produkt.
772,00 zł
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Top