URZĄDZENIA WYSOKOCIŚNIENIOWE KÄRCHER

Myjki wysokociśnieniowe Kärcher to nowoczesne, precyzyjne i wydajne urządzenia zaprojektowane z myślą o czyszczeniu różnych powierzchni, np. hal przemysłowych i produkcyjnych. W stałej sprzedaży posiadamy myjki wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody i myjki wysokociśnieniowe bez podgrzewania wody. Profesjonalistom poszukującym sprawdzonych rozwi...

Myjki wysokociśnieniowe Kärcher to nowoczesne, precyzyjne i wydajne urządzenia zaprojektowane z myślą o czyszczeniu różnych powierzchni, np. hal przemysłowych i produkcyjnych. W stałej sprzedaży posiadamy myjki wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody i myjki wysokociśnieniowe bez podgrzewania wody. Profesjonalistom poszukującym sprawdzonych rozwiązań proponujemy urządzenia ultrawysokociśnieniowe.

Wszystkie oferowane przez nas myjki wysokociśnieniowe Kärcher sprawdzają się wszędzie tam, gdzie konieczne jest szybkie i dokładne posprzątanie powierzchni. Zastosowanie specjalnych, dedykowanych urządzeniom Kärcher środków czyszczących, pozwala skutecznie usunąć zabrudzenia również z pojazdów użytkowych i maszyn przemysłowych.

Więcej

URZĄDZENIA WYSOKOCIŚNIENIOWE KÄRCHER 

Jest 83 produktów.

Podkategorie

URZĄDZENIA WYSOKOCIŚNIENIOWE BEZ PODGRZEWANIA WODY KÄRCHER

Myjki wysokociśnieniowe bez podgrzewania wody Kärcher sprawdzają się wszędzie tam, gdzie konieczne jest szybkie usunięcie zabrudzeń. Powszechnie stosuje się je przy usuwaniu zanieczyszczeń z pojazdów (w tym również ciężarowych) i w zakładach komunalnych. Myjki wysokociśnieniowe bez podgrzewania wody Kärcher mogą być używane w gospodarstwach rolnych. Na placu budowy można je wykorzystać, aby usunąć zabrudzenia z maszyn budowlanych.

W naszym sklepie proponujemy myjki wysokociśnieniowe bez podgrzewania wody Kärcher w kilku klasach, np.: super, średniej, kompakt, mobilnej i specjalistycznej. Niektóre modele myjek mogą pracować zarówno w pionie, jak i poziomie, inne wyróżniają kompaktowe wymiary. Szeroki wybór urządzeń gwarantuje, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

URZĄDZENIA WYSOKOCIŚNIENIOWE Z PODGRZEWANIEM WODY KÄRCHER

Szybkie i dokładne czyszczenie powierzchni jest możliwe przy wykorzystaniu myjek. W sprzedaży posiadamy m.in. myjki wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody Kärcher. Strumień gorącej wody radzi sobie z usunięciem wszelkich, nawet zaschniętych zabrudzeń. Urządzenia te świetnie sprawdzają się zarówno w rolnictwie, jak i budownictwie. Wyróżnia je nowoczesna budowa, zastosowanie sprawdzonych rozwiązań i ergonomiczne kształty, które mają wpływ na komfort korzystania z nich.

Dostępne w sprzedaży myjki wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody Kärcher proponujemy w kilku klasach, np.: upright, mobilnej, specjalistycznej i HDS Trailer. Wszystkie urządzenia są wydajne, a zastosowanie przy ich produkcji materiałów wysokiej jakości gwarantuje, że ich zakup to inwestycja na wiele lat.

URZĄDZENIA ULTRAWYSOKOCIŚNIENIOWE KÄRCHER

Usunięcie nawet zaschniętych zabrudzeń bez korzystania ze środków chemicznych jest możliwe – wystarczy tylko sięgnąć po odpowiednie urządzenia, w tym przypadku urządzenia ultrawysokociśnieniowe Kärcher. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie – mogą być wykorzystywane w zakładach produkcyjnych, przemyśle i warsztatach samochodowych. Wszystko dzięki specjalnej budowie i wykorzystaniu ciśnienia od 600 do nawet 2500 barów.

Urządzenia ultrawysokociśnieniowe Kärcher zostały tak zaprojektowane, że sprzątanie może odbywać się przy użyciu zarówno zimnej, jak i podgrzanej wody. W każdym przypadku korzystanie z detergentów nie jest konieczne. Ponieważ urządzenia są przeznaczone do pracy nawet w trudnych warunkach, zostały wykonane z trwałych materiałów.

STACJONARNE URZĄDZENIA WYSOKOCIŚNIENIOWE KÄRCHER

W zakładach przemysłowych i produkcyjnych sprawdzają się stacjonarne urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher. Są one tak zaprojektowane, że z powodzeniem mogą pracować zarówno z jednym, jak i kilkoma punktami odbioru. Oferowane przez nas urządzenia są zasilane olejem lub gazem. Tam, gdzie dostęp do ogrzewania jest ograniczony, idealnie sprawdzają się nagrzewnice wody Kärcher.

Każde stacjonarne urządzenie wysokociśnieniowe Kärcher może usuwać zabrudzenia przy użyciu zarówno zimnej, jak i gorącej wody (w zakresie od 70°C do 85°C). Czyszczone przy użyciu tych urządzeń powierzchnie są idealnie czyste i higieniczne. Aby komfort pracy z urządzeniem był wysoki, producent przy dyszach zastosował ergonomiczne uchwyty.

na stronę
2 370,00 zł
Brak w magazynie
2 543,00 zł
Brak w magazynie
2 774,00 zł
Brak w magazynie
3 006,00 zł
Brak w magazynie
3 006,00 zł
Brak w magazynie
3 121,00 zł
Brak w magazynie
3 237,00 zł
Brak w magazynie
3 352,00 zł
Brak w magazynie
3 584,00 zł
Brak w magazynie
3 815,00 zł
Brak w magazynie
3 931,00 zł
Brak w magazynie
3 931,00 zł
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 83 elementów

Top