ODKURZACZE KÄRCHER

Odkurzacze są powszechnie stosowane zarówno przez indywidualnych użytkowników, jak i firmy, np. przemysłowe czy oferujące usługi sprzątania. Za ich pomocą możliwe jest usunięcie zabrudzeń z różnych powierzchni, np. dywanów, wykładzin czy twardej podłogi. Nasza propozycja to wydajne odkurzacze Kärcher. W stałej sprzedaży posiadamy odkurzacze: do ...

Odkurzacze są powszechnie stosowane zarówno przez indywidualnych użytkowników, jak i firmy, np. przemysłowe czy oferujące usługi sprzątania. Za ich pomocą możliwe jest usunięcie zabrudzeń z różnych powierzchni, np. dywanów, wykładzin czy twardej podłogi. Nasza propozycja to wydajne odkurzacze Kärcher. W stałej sprzedaży posiadamy odkurzacze: do pracy na sucho, uniwersalne i przemysłowe.

Każdy odkurzacz Kärcher dostępny w naszym sklepie to wydajne urządzenie, które zostało wyposażone w pojemny zbiornik na zanieczyszczenia. Wszystkie odkurzacze Kärcher wyróżniają się siłą ssącą, a także cichą pracą. Korzystanie z nich jest niezwykle proste, a przy okazji komfortowe – odkurzacze zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowników.  

Więcej

ODKURZACZE KÄRCHER 

Jest 116 produktów.

Podkategorie

ODKURZACZE DO PRACY NA SUCHO KÄRCHER

Odkurzacze do pracy na sucho Kärcher to urządzenia, które z powodzeniem radzą sobie z usuwaniem zanieczyszczeń z podłóg i mebli. Korzystają z nich zarówno użytkownicy indywidualni, jak i firmy utrzymujące powierzchnie biurowe. Wszystkie odkurzacze do pracy na sucho Kärcher są solidne, łatwe w obsłudze i trwałe. Wyróżnia je także cicha praca i funkcjonalność.

W stałej sprzedaży posiadamy odkurzacze jednofunkcyjne, które wyróżniają się kompaktowymi rozmiarami i są przeznaczone do profesjonalnego odkurzania „na sucho”. Klientom poszukującym odkurzaczy usuwających zabrudzenia z dywanów i wykładzin proponujemy odkurzacze szczotkowe. Nasza oferta obejmuje także odkurzacze bateryjne, które są zasilane akumulatorami, dzięki czemu sprawdzają się wszędzie tam, gdzie dostęp do sieci elektrycznej jest ograniczony.

ODKURZACZE UNIWERSALNE KÄRCHER

Odkurzacze uniwersalne Kärcher są przeznaczone do usuwania różnych zabrudzeń. Urządzenia klasy Tact nadają się do sprzątania powierzchni pokrytych drobnym pyłem. Z tego względu najczęściej można spotkać je w firmach i warsztatach, w których na co dzień używa się elektronarzędzi. Tam, gdzie efektem ubocznym pracy są niebezpieczne pyły, sprawdzą się odkurzacze do pyłów niebezpiecznych Kärcher. Za ich pomocą możliwe jest usunięcie pyłów zarówno na sucho, jak i na mokro zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa.

Nasza oferta obejmuje również odkurzacze Kärcher, które zostały zaprojektowane z myślą o przeprowadzaniu prac porządkowych np. w piekarniach czy jednostkach straży pożarnej. W ich przypadku do usunięcia zabrudzeń konieczne jest zastosowanie specjalnego wyposażenia dostępnego w ofercie firmy Kärcher.

ODKURZACZE PRZEMYSŁOWE KÄRCHER

W zakładach przemysłowych nie sprawdzi się standardowy odkurzacz do pracy na sucho lub mokro – potrzebny jest odkurzacz przemysłowy. Kärcher to firma, która dostarcza na rynek takich urządzeń. Wszystkie wyróżniają się siłą ssącą i solidnym wykonaniem, dzięki czemu są wydajne i niezawodnie posłużą przez wiele lat.

Proponujemy odkurzacze przemysłowe Kärcher zaprojektowane z myślą o pracy ciągłej. Nasza oferta obejmuje również przemysłowe odkurzacze cyklonowe, które z powodzeniem sprawdzą się nawet w trudnych warunkach. Tam, gdzie efektem ubocznym pracy są niebezpieczne pyły czy ciecze, proponujemy odkurzacze z klasy kompakt. Nasza oferta obejmuje także odkurzacze do wiórów, które sprawdzą się m.in. w warsztatach stolarskich.

SYSTEMY ODSYSANIA

Systemy odsysania Kärcher to rozwiązania dedykowane przemysłowi. Sprawdzają się one zarówno w zakładach zajmujących się obróbką metali, jak i produkcją produktów spożywczych czy leków. Systemy są tak zaprojektowane, że świetnie radzą sobie z odsysaniem zarówno pyłów, jak i cieczy. Za ich pomocą możliwe jest też usunięcie różnych typów wiórów. Systemy odsysania zaprojektowane z myślą o przemyśle farmaceutycznym pozwalają zastosować filtry różnych klas i tym samym separację wszystkich szkodliwych substancji.

Nowoczesne systemy odsysania Kärcher to szereg zalet. Dzięki nim możliwe jest ograniczenie przestojów, a także poprawienie bezpieczeństwa w zakładzie pracy – zbierając niebezpieczne pyły, ograniczają ryzyko np. wybuchu w hali produkcyjnej. Ponieważ urządzenia są bardzo precyzyjne, to również jakość produkcji jest wyższa.  

na stronę
473,00 zł
Brak w magazynie
682,00 zł
Brak w magazynie
717,00 zł
Brak w magazynie
798,00 zł
Brak w magazynie
809,00 zł
Brak w magazynie
820,00 zł
Brak w magazynie
913,00 zł
Brak w magazynie
1 098,00 zł
Brak w magazynie
1 156,00 zł
Brak w magazynie
1 156,00 zł
Brak w magazynie
1 156,00 zł
Brak w magazynie
1 202,00 zł
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 116 elementów

Top