SZOROWARKI AUTOMATYCZNE KÄRCHER

Szorowarki automatyczne Kärcher do urządzenia przeznaczone do czyszczenia i pielęgnacji podłóg. Sprawdzają się one zarówno w sklepach wielkopowierzchniowych, jak i galeriach handlowych. Często wykorzystuje się je do czyszczenia podłóg twardych w szkołach, obiektach sportowych i halach przemysłowych. Szorowarki automatyczne Kärcher radzą sobie ta...

Szorowarki automatyczne Kärcher do urządzenia przeznaczone do czyszczenia i pielęgnacji podłóg. Sprawdzają się one zarówno w sklepach wielkopowierzchniowych, jak i galeriach handlowych. Często wykorzystuje się je do czyszczenia podłóg twardych w szkołach, obiektach sportowych i halach przemysłowych. Szorowarki automatyczne Kärcher radzą sobie także z czyszczeniem podłóg elastycznych.

W naszym sklepie proponujemy szorowarki przeznaczone do sprzątania i pielęgnacji różnych powierzchni. Poza szorowarkami prowadzonymi ręcznie, posiadamy także szorowarki wyposażone w fotel dla operatora. Szorowarki automatyczne Kärcher to także szorowarki step-on (rydwan) i jednotarczowe. Wszystkie są wykonane z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu są solidne. 

Więcej

SZOROWARKI AUTOMATYCZNE KÄRCHER 

Jest 28 produktów.

Podkategorie

SZOROWARKI KÄRCHER

Szorowarki Kärcher to specjalne urządzenia, które zostały zaprojektowane z myślą o czyszczeniu różnych powierzchni. Poszczególne modele różnią się wielkością i dodatkowym wyposażeniem, dzięki czemu możliwe jest dostosowanie ich do wielkości czyszczonej powierzchni.

W stałej sprzedaży posiadamy szorowarki prowadzone ręcznie Kärcher i szorowarki step-on (rydwan) Kärcher. Znajdują one zastosowanie m.in. w sklepach samoobsługowych, gdzie sprzątanie przy wykorzystaniu tradycyjnych urządzeń byłoby mało efektywne. Alternatywą dla tych urządzeń są szorowarki z fotelem dla operatora. Za ich pomocą możliwe jest szybkie posprzątanie zarówno średnich, jak i dużych powierzchni np. sklepowych. Poza sklepami wielkopowierzchniowymi, urządzenia te sprawdzają się także w zakładach przemysłowych.

SZOROWARKI JEDNOTARCZOWE KÄRCHER

Szorowarki jednotarczowe Kärcher to urządzenia o szerokim zastosowaniu. Dzięki nim można kompleksowo zadbać o każdą podłogę – poza oczyszczeniem jej z zabrudzeń, za pomocą szorowarki jednotarczowej można nanieść na nią także środki pielęgnacyjne. Szorowarki jednotarczowe Kärcher są wykorzystywane m.in.: w szkołach, sklepach wielkopowierzchniowych, biurach i obiektach sportowych.

Wszystkie dostępne w naszym sklepie szorowarki jednotarczowe Kärcher wyróżniają się wydajnością i niskimi kosztami eksploatacji. Ich zaletą jest także bezawaryjność – zakup takich urządzeń to inwestycja na wiele lat. Producent zadbał także o komfort użytkowników – wymiana szczotek zajmuje chwilę. Dodatkowym plusem jest możliwość zmiany wysokości uchwytu prowadzącego, dzięki czemu możliwe jest jego dostosowanie do wysokości osoby obsługującej urządzenie.

POLERKI KÄRCHER

Polerki Kärcher to niezawodne i wydajne urządzenia zaprojektowane z myślą o polerowaniu podłóg na wysoki błysk. Sprawdzają się one w różnych obiektach, np. biurowych, sportowych i szkołach. W stałej sprzedaży posiadamy zarówno standardowe polerki, jak i typu rydwan. Oferowane urządzenia są niezawodne, a manewrowanie nimi nie sprawia użytkownikowi większego problemu.

Wszystkie dostępne w naszym sklepie polerki Kärcher dają doskonałe rezultaty polerowania, a to dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii w postaci np. zintegrowanego odsysania. Z uwagi na konstrukcję, która utrzymuje pył powstający podczas polerowania pod padem, urządzenia są bezpieczne dla użytkownika. W zależności od modelu, wydajność powierzchniowa polerki wynosi nawet do 2750 m kw.

SZOROWARKI DO SCHODÓW I PARAPETÓW KÄRCHER

Sprzątanie zarówno zwykłych, jak i ruchomych schodów może odbyć się przy wykorzystaniu specjalnych urządzeń – szorowarek. Nasza propozycja to szorowarki Kärcher. Są one przeznaczone do usuwania zanieczyszczeń nie tylko ze wspomnianych schodów ruchomych, lecz także ciągów pieszych. Poradzą one sobie także z czyszczeniem powierzchni parapetów. Mnogość zastosowań wyróżnia te urządzenia wśród innych dostępnych na rynku.

Szorowarki do schodów i parapetów Kärcher są niezawodne i wyróżniają się mocą ssania. Producent zadbał też o komfort użytkownika. Ponieważ urządzenie zostało wyposażone w komponenty wysokiej jakości, to jego obsługa jest niezwykle prosta. Zastosowanie nowoczesnej technologii sprawia, że praca odbywa się bez wibracji.  

na stronę
3 931,00 zł
Brak w magazynie
4 509,00 zł
Brak w magazynie
5 087,00 zł
Brak w magazynie
5 318,00 zł
Brak w magazynie
5 665,00 zł
Brak w magazynie
6 012,00 zł
Brak w magazynie
6 705,00 zł
Brak w magazynie
8 440,00 zł
Brak w magazynie
8 440,00 zł
Brak w magazynie
9 133,00 zł
Brak w magazynie
9 480,00 zł
Brak w magazynie
10 868,00 zł
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 28 elementów

Top