URZĄDZENIA DO CZYSZCZENIA WYKŁADZIN TEKSTYLNYCH KÄRCHER

Wykładziny tekstylne są powszechnie stosowane m.in.: w gabinetach, recepcjach i na hotelowych korytarzach. Czyszczenie takich wykładzin nie musi być kosztowne czy czasochłonne – aby oczyścić materiał z zanieczyszczeń, wystarczy zastosować myjki ciśnieniowe. Gorąca para jest w stanie usunąć nie tylko zabrudzenia, lecz także groźne drobnoustroje. ...

Wykładziny tekstylne są powszechnie stosowane m.in.: w gabinetach, recepcjach i na hotelowych korytarzach. Czyszczenie takich wykładzin nie musi być kosztowne czy czasochłonne – aby oczyścić materiał z zanieczyszczeń, wystarczy zastosować myjki ciśnieniowe. Gorąca para jest w stanie usunąć nie tylko zabrudzenia, lecz także groźne drobnoustroje. W sklepie proponujemy urządzenia do czyszczenie wykładzin tekstylnych Kärcher.

Klientom zainteresowanym zakupem urządzeń przeznaczonych do czyszczenia wykładzin tekstylnych proponujemy: urządzenia ekstrakcyjne Puzzi Kärcherautomaty do wykładzin Kärcher i dmuchawy Kärcher. Te ostatnie pozwalają szybko wysuszyć wyczyszczoną już powierzchnię. Dmuchawy Kärcher zostały przy tym zaprojektowane z myślą o komforcie użytkowników – pracują bardzo cicho.

Więcej

URZĄDZENIA DO CZYSZCZENIA WYKŁADZIN TEKSTYLNYCH KÄRCHER 

Jest 12 produktów.

Podkategorie

URZĄDZENIA EKSTRAKCYJNE PUZZI

Czyszczenie wykładzin dywanowych czy tapicerek tekstylnych wymaga zastosowania innowacyjnych rozwiązań. W przestrzeniach biurowych, hotelach i obiektach użyteczności publicznej świetnie sprawdzą się urządzenia ekstrakcyjne Puzzi Kärcher. Zostały one tak zaprojektowane i wykonane, że z powodzeniem radzą sobie z oczyszczeniem runa dywanu czy wykładziny zarówno z brudu, jak i nieprzyjemnego zapachu.

Urządzenia ekstrakcyjne Puzzi Kärcher sprawdzają się podczas pracy na powierzchniach o różnej wielkości – zarówno średnich, jak i bardzo dużych. Dzięki kompaktowej budowie i niewielkim wymiarom, ich transport nie jest większym kłopotem. Zakres zastosowania poszczególnych urządzeń można poszerzyć, wykorzystując w tym celu liczne akcesoria oferowane przez firmę Kärcher.

AUTOMATY DO WYKŁADZIN KÄRCHER

Z myślą o czyszczeniu podłóg wyłożonych wykładzinami tekstylnymi firma Kärcher stworzyła automaty do wykładzin. To urządzenia dogłębnie czyszczące i usuwające z runa wykładziny nieprzyjemne zapachy. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, każde urządzenie z tej kategorii ma kontakt z wykładziną i to nawet wówczas, gdy leży na nierównej podłodze. Automaty do wykładzin Kärcher zostały wyposażone w szczotki walcowe, dzięki czemu kierunki pracy są dwa – przód i tył.

Wszystkie automaty do wykładzin Kärcher zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić operatorowi ergonomiczną pozycję pracy. Uwagę warto zwrócić również na przekładany uchwyt. Takie rozwiązanie gwarantuje, że praca z urządzeniem jest bardzo wygodna.  

DMUCHAWA

W pomieszczeniu, w którym podłoga została wyłożona wykładziną tekstylną, z powodzeniem można wykorzystać urządzenia ekstrakcyjne Puzzi Kärcher. Dzięki nim możliwe jest dokładne oczyszczenie runa i usunięcie z niego nieprzyjemnych zapachów. Po sprzątaniu ekstrakcyjnym konieczne jest jednak osuszenie wykładziny. Właśnie wówczas przyda się wydajna i solidna dmuchawa Kärcher.

Oferowana przez nas dmuchawa Kärcher może być wykorzystywana nie tylko do osuszania wykładzin po sprzątaniu ekstrakcyjnym, lecz także we wszystkich zalanych lub zawilgoconych pomieszczeniach. Co ważne, urządzenie można swobodnie przenosić, a to dzięki niewielkim wymiarom. Ponieważ przy produkcji dmuchawy została zastosowana technologia łopatek osiowych, to zużycie energii jest niewielkie, co przekłada się na niski rachunek za prąd.

2 081,00 zł
Brak w magazynie
2 774,00 zł
Brak w magazynie
2 774,00 zł
Brak w magazynie
4 509,00 zł
Brak w magazynie
8 787,00 zł
Brak w magazynie
10 290,00 zł
Brak w magazynie
10 752,00 zł
Brak w magazynie
13 874,00 zł
Brak w magazynie
26 130,00 zł
Brak w magazynie
59 544,00 zł
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Top