ZAMIATARKI KÄRCHER

Zamiatarki Kärcher są produkowane z myślą o klientach indywidualnych i profesjonalistach. Przy pomocy podstawowych modeli dostępnych w naszej ofercie możliwe jest szybkie oczyszczenie podjazdu z liści i drobnych śmieci. Modele zaprojektowane z myślą o profesjonalistach potrafią znacznie więcej, a przy tym mogą być użytkowane zarówno wewnątrz, ja...

Zamiatarki Kärcher są produkowane z myślą o klientach indywidualnych i profesjonalistach. Przy pomocy podstawowych modeli dostępnych w naszej ofercie możliwe jest szybkie oczyszczenie podjazdu z liści i drobnych śmieci. Modele zaprojektowane z myślą o profesjonalistach potrafią znacznie więcej, a przy tym mogą być użytkowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Wszystkie zamiatarki Kärcher zostały wyprodukowane z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu są niezwykle solidne i wydajne – zakup takiego urządzenia to inwestycja. Nasza oferta obejmuje zamiatarki ręczne Kärcher, zamiatarki wyposażone w fotel dla operatora i zamiatarki przemysłowe. Posiadamy urządzenia zasilane zarówno akumulatorami, jak i wyposażone w silnik spalinowy.  

Więcej

ZAMIATARKI KÄRCHER 

Jest 29 produktów.

Podkategorie

ZAMIATARKI RĘCZNE KÄRCHER

Wszędzie tam, gdzie konieczne jest szybkie usunięcie liści czy drobnych śmieci z podjazdu, sprawdzą się zamiatarki ręczne Kärcher. To urządzenia przeznaczone do oczyszczania nie tylko podjazdów, lecz także powierzchni wewnątrz budynków, np. magazynów czy warsztatów. W sprzedaży posiadamy zarówno niewielkich wymiarów zamiatarki ręczne Kärcher wyposażone w akumulatory, jak i większe modele zasilane spalinowo.

Dostępne w naszym sklepie zamiatarki ręczne Kärcher wyróżniają się wydajnym system filtracji, a także zbiornikiem, którego opróżnianie nie sprawia kłopotu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych i praktycznych rozwiązań, z zamiatarki z powodzeniem można korzystać nawet na mokrym podłożu. Wygodny, wymuszający przyjęcie odpowiedniej postawy ciała uchwyt również ma wpływ na komfort pracy.

ZAMIATARKI Z FOTELEM DLA OPERATORA KÄRCHER

Zamiatarki z fotelem dla operatora Kärcher to alternatywa dla zamiatarek ręcznych. Urządzenia idealnie sprawdzają się podczas czyszczenia zarówno średnich, jak i dużych powierzchni. Za ich pomocą możliwe jest szybkie usunięcie liści np. z podjazdu, a także śmieci z warsztatu czy magazynu. Aby każdy zainteresowany Klient znalazł urządzenie, którego szuka, zamiatarki z fotelem dla operatora Kärcher są dostępne w różnych wersjach.

W stałej sprzedaży posiadamy zamiatarki z fotelem dla operatora Kärcher wyposażone w innowacyjny system oczyszczania filtra Tact, system inteligentnych kluczy KIK i system Power Plus. Uwagę warto zwrócić szczególnie na ten ostatni – dzięki niemu nadmiar mocy generowany podczas pracy urządzenia jest kierowany do baterii.

ZAMIATARKI PRZEMYSŁOWE KÄRCHER

W zakładach przemysłowych idealnie sprawdzają się zamiatarki przemysłowe Kärcher. To urządzenia solidne, bo wykonane z wysokiej jakości materiałów. Radzą one sobie z usuwaniem zarówno drobnego pyłu, jak i grubego gruzu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań i szuflowej metodzie zamiatania, oczyszczanie każdej powierzchni odbywa się bezpyłowo.

Zamiatarki przemysłowe Kärcher zostały wyposażone w fotel dla operatora, dzięki czemu sprzątanie jest bardzo wygodne. W zależności od oczekiwań Klientów, proponujemy urządzenia z silnikiem gazowym lub napędem elektrycznym. Do poszczególnych modeli zamiatarek firma Kärcher proponuje liczne akcesoria, dzięki którym można zwiększyć zakres działania urządzenia.  

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 29 elementów

Top