MYJNIE SAMOCHODOWE KÄRCHER

Myjnie samochodowe Kärcher są projektowane z myślą o różnych pojazdach – zarówno osobowych, jak i ciężarowych. Firma dostarcza na rynek niezawodnych systemów czyszczących, które są przyjazne środowisku i jednocześnie opłacalne z punktu widzenia kupującego. W sprzedaży posiadamy myjnie automatyczne Kärcher, myjnie przeznaczone do czyszczenia cięż...

Myjnie samochodowe Kärcher są projektowane z myślą o różnych pojazdach – zarówno osobowych, jak i ciężarowych. Firma dostarcza na rynek niezawodnych systemów czyszczących, które są przyjazne środowisku i jednocześnie opłacalne z punktu widzenia kupującego. W sprzedaży posiadamy myjnie automatyczne Kärcher, myjnie przeznaczone do czyszczenia ciężarówek i myjnie samoobsługowe. Klientom proponujemy także odkurzacze samoobsługowe Kärcher, bez których trudno wyobrazić sobie funkcjonalną myjnię samochodową.

Oferowane myjnie Kärcher wyróżniają się niezawodnością i dokładnością w czyszczeniu pojazdów. Poszczególne rozwiązania zostały tak zaprojektowane, aby były wygodne dla użytkownika. Mycie pojazdu odbywa się szybko, dzięki czemu zakup jednej z myjni Kärcher to opłacalna inwestycja.

Więcej

MYJNIE SAMOCHODOWE KÄRCHER 

Jest 19 produktów.

Podkategorie

MYJNIE POJAZDÓW UŻYTKOWYCH KÄRCHER

Czyszczenie pojazdów użytkowych wymaga zastosowania specjalnych rozwiązań. Takimi są myjnie Kärcher. To solidne myjnie, które zostały zaprojektowane z myślą o myciu m.in. autobusów i pojazdów ciężarowych. W sprzedaży posiadamy myjnie jednoszczotkowe RBS i myjnie portalowe TB o dużej przepustowości Kärcher.

Oferowane przez nas myjnie Kärcher mogą być użytkowane zarówno w zamkniętych pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Ich zaletami są mobilność i wydajność. To jednak nie wszystko – producent – firma Kärcher – zadbał także o to, aby urządzenia były tanie w użytkowaniu. Niewielkie koszty eksploatacji gwarantują, że zakup myjni Kärcher zwróci się bardzo szybko. W sprzedaży posiadamy także profesjonalne środki czyszczące do oferowanych myjni.

MYJNIE SAMOOBSŁUGOWE KÄRCHER

Myjnie samoobsługowe Kärcher cieszą się dużą popularnością wśród właścicieli pojazdów mechanicznych. Za ich pomocą możliwe jest szybkie usunięcie nawet zaschniętych zabrudzeń z karoserii samochodu. W sprzedaży posiadamy myjnie zarówno dwu-, jak i czterostanowiskowe. Większość z oferowanych modeli ma kompaktową budowę, dzięki czemu zmieszczą się nawet tam, gdzie miejsca jest niewiele.

Wszystkie oferowane przez nas myjnie samoobsługowe Kärcher zostały wyposażone w liczne programy, a także wyświetlacz, który pokazuje użytkownikowi czas pozostały do zakończenia mycia. Do dostępnych w naszej ofercie myjni posiadamy również profesjonalne środki czyszczące. Ich stosowanie jest rekomendowane przez firmę Kärcher choćby z tego względu, że obniżają one koszty eksploatacyjne.

ODKURZACZE SAMOOBSŁUGOWE KÄRCHER

Każda myjnia powinna być wyposażona w komplet urządzeń pozwalających zadbać zarówno o karoserię, jak i wnętrze pojazdu. Firma Kärcher proponuje odkurzacze samoobsługowe, za pomocą których można szybko usunąć zanieczyszczenia z wnętrza każdego samochodu. W sprzedaży posiadamy odkurzacze samochodowe w wersji zarówno jedno-, jak i dwustanowiskowej.

Odkurzacze samochodowe Kärcher zostały wyposażone we wrzutnik – do jednego można wrzucać zarówno monety, jak i żetony. Takie rozwiązanie gwarantuje, że użytkownik może skorzystać z urządzenia bez konieczności uiszczenia opłaty w kasie np. stacji paliw. Aby sprostać oczekiwaniom Klientów, firma Kärcher wyposażyła urządzenia w regulowany czas pracy (do 7 minut).   

na stronę
10 399,90 zł
Brak w magazynie
34 040,79 zł
Brak w magazynie
35 748,52 zł
Brak w magazynie
39 847,08 zł
Brak w magazynie
46 336,46 zł
Brak w magazynie
53 167,39 zł
Brak w magazynie
57 038,25 zł
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów

Top