PAROWNICE I ODKURZACZE PAROWE KÄRCHER

Przy czyszczeniu niektórych pomieszczeń, np. saun czy przestrzeni produkcyjnych, zastosowanie środków czyszczących jest niewskazane. Wówczas świetnie sprawdzają się parownice i odkurzacze parowe Kärcher. To urządzenia zarówno skuteczne, bo z powodzeniem usuwają brud z każdej powierzchni, jak i przyjazne środowisku naturalnemu – ich użycie elimin...

Przy czyszczeniu niektórych pomieszczeń, np. saun czy przestrzeni produkcyjnych, zastosowanie środków czyszczących jest niewskazane. Wówczas świetnie sprawdzają się parownice i odkurzacze parowe Kärcher. To urządzenia zarówno skuteczne, bo z powodzeniem usuwają brud z każdej powierzchni, jak i przyjazne środowisku naturalnemu – ich użycie eliminuje korzystanie z detergentów.

Zarówno odkurzacze parowe, jak i parownice Kärcher to urządzenia, których użytkowanie jest niezwykle proste. Dzięki nim z powodzeniem szybko można usunąć zanieczyszczenia z każdej powierzchni, np. podłogi czy płytek ściennych. W sprzedaży posiadamy także szeroki wybór akcesoriów do poszczególnych urządzeń. Ich zastosowanie pozwala zwiększyć funkcjonalność poszczególnych modeli odkurzaczy parowych i parownic Kärcher.

Więcej

PAROWNICE I ODKURZACZE PAROWE KÄRCHER 

Jest 3 produktów.

Podkategorie

4 046,00 zł
Brak w magazynie
15 608,00 zł
Brak w magazynie
18 614,00 zł
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Top